Verslo programinė įranga

Funkcionali ir patogiai naudojama programinė verslo įranga leidžia patogiai valdyti visus verslo procesus. 

Kurdami ir diegdami verslo valdymo programinę įrangą visapusiškai bendradarbiaujame su pasirinktais partneriais, pirmiausia atsižvelgdami į prekybos ir paslaugų sferos poreikius. Mūsų daugiakanaliai (omnichannel) sprendimai palaiko visų kanalų ir paslaugų formų verslą. Diegiame verslo programinę įrangą, paremtą patogios prekybos koncepcija, atsižvelgdami į „patirties prekybos“ poreikius ir tuo pačiu kurdami su prekyba ir sveikata susijusias idėjas. 

Tinkamą kompleksišką sprendimą dažnai sudaro kelios skirtingos tarpusavyje integruotos programos. Dažnai įmonės pageidauja turėti vieną, visus procesus jungiančią, programinę įrangą, tačiau dažnai tokie dideli ir galingi sprendimai yra pernelyg sudėtingi juos naudoti ir atnaujinti. Programinės įrangos įvairovė taip pat yra rizikinga integracijos požiūriu, o tokių sprendimų naudojimą apsunkina ir kelios skirtingai suprojektuotos vartotojų sąsajos. Atsižvelgdami į verslo srities logikos prasme skirtingus verslo procesus, galime integruoti vieną visa apimantį sprendimą iš kuo mažiau skirtingų programinės įrangos modulių.

NixSHOP

Prekybos tinklų pardavimo ir sandėlių valdymas

Pardavimų valdymo ir sandėlio administravimo programinė įranga skirta pirmojo būtinumo prekių parduotuvių tinklui valdyti. Pagrindiniai programinės įrangos moduliai yra asortimentas ir kainoraščiai, užsakymai ir sandėlio administravimas, klientai ir kampanijos.

Odoo

Verslo valdymo programinė įranga

Daugiafunkcė modulinė įmonių verslo valdymo programinės įrangos platforma. Visapusiškas sprendimas, apimantis tiek klientų aptarnavimo, pardavimo, tiek ir įmonės vidinius verslo procesus.

VisualStore POS

„VisualStore“ yra „viskas viename“ POS platforma, kurią galima pritaikyti įvairiems mažmeninės prekybos sektoriaus segmentams, įskaitant prekiaujančias maisto produktais, elektronika, plataus asortimento parduotuves, gyvenimo būdo parduotuves ir „shop-in-shop“ sprendimus. „VisualStore“ leidžia lengvai valdyti tiek vieną parduotuvę tiek ir parduotuvių tinklą.

Relex

Mažmeninės prekybos optimizavimo programinė įranga

Dirbtiniu intelektu paremta platforma, kuri analizuoja istorinius duomenis ir rinkos tendencijas bei leidžia mažmenininkams optimizuoti įvarius procesus - nuo paklausos prognozavimo ir pasiūlos valdymo, iki darbo jėgos optimizavimo, prekybos erdvių planavimo ir kainų bei reklamos strategijos kūrimo.

52Retail

Daugiakanalė (omnichannel) prekybos programinė įranga

Daugiakanalį (Omnichannel) sprendimą sudaro programinė įranga 52RETAIL ir 52eSELLER, kurios vienu metu leidžia visuose kanaluose nustatyti individualizuotas kainas ir nuolaidas bei, atsižvelgdamos į klientų vartojimo įpročius, pateikti pasiūlymus.

NexuMobo 

Mobili darbo vieta 

Android mobiliuose kompiuteriuose veikianti ir parduotuvės verslo procesus palaikanti programine įranga, palengvinanti prekių priėmimą, užsakymų parengimą, kainų kontrolę, inventorizaciją bei panašias konkrečiai parduotuvei skirtas operacijas.

KomusNET

Nekilnojamojo turto administravimo programinė įranga 

Internetinė administravimo programinė įranga, palengvinanti pastatų administravimo operacijas ir administracinių išlaidų paskirstymą nuomininkams.