Pardavimo aplinkos sprendimai 

Sėkmingos pardavimo organizacijos našumą palaiko patikima pardavimo ir kasos sistema, užtikrinanti, kad klientai bus greitai aptarnauti net ir piko valandomis.

Iki smulkmenų apgalvoti pardavimo sprendimai užtikrina greitą ir patogų klientų aptarnavimą, sutaupo laiką ir suteikia geriausią klientų patirtį.

Kasos programinė įranga

Aptarnaujančio personalo ir kasininkų darbo vietos yra viena iš verslui svarbiausių ir sudėtingiausių pardavimų sistemos dalių. Kasos programinė įranga dažnai yra integruota su daugeliu kitų sistemų, kad būtų galima pasiekti visą klientų aptarnavimo procesui reikalingą informaciją. Paprastai ir kasos programinės įrangos įvairiapusiškas integravimas su technine įranga yra gana sudėtingas.

Skaityti daugiau 

Savitarna

Įprastos kasos sąvoka keičiasi. Mažėjant kasų su darbuotoju skaičiui, savitarnos sprendimai ir savitarnos kasos po truputį tampa įprastu dalyku.

Skaityti daugiau 

Mokėjimo sprendimai

Bendradarbiaudami su „Worldline“ mokėjimo terminalų skyriumi, siūlome keletą dizaino apdovanojimų pelniusių mokėjimo terminalų kartu su greičiu pasižyminčia NixPAY programine įranga. Mokėjimo programinė įranga NixPAY buvo sukurta pagal PA DSS saugumo reikalavimus, sprendimą sertifikavo bankai, o trečioji šalis taip pat reguliariai atlieka kibernetinio saugumo auditą.

Skaityti daugiau 

Pardavimo sistemų techninė įranga

Programinė įranga gali būti pati geriausia, tačiau jos veikimui yra būtina patikima techninė įranga. Paslaugų teikėjo darbo vietos krūvis ir jai keliami greičio bei patikimumo reikalavimai yra gerokai didesni nei įprastų biuro darbo vietų. 

Skaityti daugiau 

Svėrimo sistemos

Svėrimo sistemų pagrindas yra tikslumas ir patikimumas. Svarstyklės „Avery Berkel“ turi daugybę unikalių savybių ir patentuotų sprendimų, užtikrinančių tikslų svėrimą ir mažas administracines išlaidas.

Skaityti daugiau 

Informacijos pateikimas

Elektroninės kainų etiketės leidžia greitai ir automatiškai keisti etiketėse esančią informaciją. Keičiant kainų informaciją  nėra darbo sąnaudų, taip pat nenaudojamas spausdintuvas ir popierius. 

Skaityti daugiau