Savitarna

Įprastos kasos sąvoka keičiasi. Mažėjant kasų su darbuotoju skaičiui, savitarnos sprendimai ir savitarnos kasos po truputį tampa įprastu dalyku. 

Savarankiškas apsipirkimas ir Savitarnos kasos

Pastebėjome, kad gali kilti nesusipratimų, susijusių su savitarnos sprendimų sąvokomis. Kadangi šiuos sprendimus mes pirmieji pristatėme rinkai, pabandysime juos paaiškinti.

Savarankiškas apsipirkimas (Self-Scanning) 

Savarankiškas apsipirkimas yra savitarnos forma, kai klientas registruoja savo prekes vaikščiodamas po prekybos salę ir už jas sumoka savitarnos mokėjimo kasoje (SPS – Self-Payment Station) prieš išeidamas iš pardavimo salės. 

Savarankiško apsipirkimo metu paprastai yra naudojami specialūs mobilūs terminalai, tačiau klientas taip pat gali naudoti ir savo asmeninį mobilųjį telefoną.

Savitarnos kasos  (Self-Checkout)

Savitarnos kasos sąvoka yra kilusi iš angliško žodžių derinio Self-Checkout (SCO). SCO reiškia savitarnos formą, kai klientas prieš pat išeidamas iš prekybos salės registruoja savo prekes ir atsiskaito toje pačioje vietoje.

Diegiant ir derinant kelis savitarnos sprendimus, galima sukurti universalią apsipirkimo aplinką, kuri leidžia pagreitinti pardavimo procesus ir optimizuoti darbo sąnaudas, o kiekvienas klientų segmentas gali pasirinkti jiems labiausiai tinkamą aptarnavimo modelį.
   

 

Sprendimai

ShopEvolution

Savarankiško apsipirkimo programinė įranga, leidžianti klientams prekybos salėje su pultu nuskenuoti produktus ir tuo užtikrinti greitesnį ir efektyvesnį pirkimo procesą.

NexuMobile

Programėlė, leidžianti savarankiškai apsipirkti išmaniuoju telefonu, atlikti mobiliuosius mokėjimus, sudaryti pirkinių sąrašus ir parengti nuolatinius užsakymus, administruoti kampanijas bei kuponus ir, žinoma, naudoti lojalumo kortelę mobiliajame telefone.

NexuSPS

Savarankiško apsipirkimo sprendimų mokėjimo kasa, kurią išplėstinėje versijoje galima naudoti ir kaip savitarnos kasą.

Susiję produktai:

  • NexuSPS Scan

  • NexuRA

  • NexuSEC

NexuSCO

Universali savitarnos kasų programinė įranga skirtingiems verslo poreikiams. Galima naudoti ir kaip kioską, ir be saugos svarstyklių, taip pat kaip hibridinį sprendimą, kurį gali naudoti tiek klientas, tiek ir kasininkas.

Susiję produktai:

  • NexuSCO Kiosk

  • NexuSCO Lite

  • NexuSCO Multiuser

  • NexuRA

  • NexuSEC